Özel ürünlerde %15 İndirim . Acele Et

Garanti Şartları

Garanti Şartları

Bir ürünün iade edilebilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır: 

-Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) gün içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 

- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. 

- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır. 

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade durumunda tespit edilecek farklılık halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 

- İadesi yapılacak olan ürünler, Kristalize Kristal'in çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail ya da telefon yoluyla verilecektir. 

Kristalize Kristal, verdiği hizmetlerin tamamını zamanında teslim etmiş ve hizmet başlamış ise kusurlu ve kabahatli hizmetler dışında iade süresi 3 gün, kusurlu ve kabahatli olması durumunda 15 gündür. Aksi durumda müşteri hizmet transferi yada hizmetten vazgeçmesi durumunda Kristalize Kristal, ürün iade bedeli ödemez ve müşteri bu koşulu peşinen kabul eder. 

Tarafımızdan kaynaklanmayan ve keyfi iade durumlarında geri ödemelerde bankanın tarafımızdan kesmiş oldugu komisyon tutarı ( %4,5) ve kargo geliş-gidiş ücretleri tarafınıza yansıtılır.Tarafımızdan kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan iade isteminde hesabınızdan cıkan tutar oldugu gibi tekrar hesabınıza iade edilir. 

Garanti Koşulları 

*E-ticaret sitemizde satışa sunulan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisindedir. 

*Garanti süreleri ürünlerin detayında belirtilen süre kadardır. 

Arızalı ürünlerde izlenecek yol: 

* Firmamıza bize ulaşın formlarıyla ürün ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. Arızalı olduğuna karar verilen ürünleri en kısa sürede firmamıza kargo veya elden ulaştırmanız gerekmektedir. (Kargo ödemeleri müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır.) 

* Satın almış olduğunuz ürün arızalı ise 7 gün içerisinde faturası ile birlikte firmamıza ulaştırdığınız takdirde değişim yapılacaktır. 

* Değiştirilecek ürünün herhangi bir aksesuarı veya ambalajı eksik olmaması gerekmektedir. 

* Garanti süresi içinde arızalanan ürünler için izlenecek yol: 

Ürün firmamıza güvenli bir ambalaj ile ulaştırılacak ve eksiksiz teslim edilecektir. Teslim edilen ürünler için arıza takip formu düzenlenerek ve bu form ile teslimat gerçekleşecektir. Teslim alınan ürünler ilgili üretici firmaya veya yetkili teknik servise firmamız tarafından ulaştırılacaktır. Bu prosedür yaklaşık 7-15 iş günüarasında gerçekleşmektedir fakat azami servis süresi yasalar ile 30 iş günüolarak belirlenmiştir. 
Kristalize Kristal, optik kristal ürünlerini yüksek kalitede yurt dışında kendi üretmektedir. Gözlük camı ile aynı kaliteye sahip kristallerimiz Kristalize Kristal, bünyesinde bulunan yüksek teknolojik laser, 3D tarama cihazı ve fotoğrafftan 3 boyuta çevirme de yurt dışı bağlantılı profosynel teknik kadosu ile siz değerli müşterilerimizi en üst seviyede hizmet vermektedir.

 


Sepetim

Your cart is empty.

Return To Shop

Hediye paketi ister misin? Sadece 9.99 TL

HEDİYE PAKETI EKLE

Ürün Ara

Üye Girişi


Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum


Şifrenizi Hatırladınız mı? Üye Girişine Geri Dön

Kayıt Ol


Bir hesabın var mı? Üye Girişine Geri Dön

Menü
Category