Özel ürünlerde %15 İndirim . Acele Et

Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

1.KRİSTALİZE Kristal, kullanıcıların www.kristalize.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncükişilere açıklamayacaktır.Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlüdiğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. 

2. 
KRİSTALİZEKRİSTALİZE Kristal, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir. 

3. 
KRİSTALİZE Kristal, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğüolarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncübir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. KRİSTALİZE Kristal'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.kristalize.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncükişilerin eline geçmesi durumunda, KRİSTALİZE Kristal'in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

4. 
KRİSTALİZE Kristal, kullanıcılara ve kullanıcıların www.kristalize.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. 

KRİSTALİZE Kristal,işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.kristalize.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. KRİSTALİZE Kristal'in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.kristalize.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. 


Sepetim

Your cart is empty.

Return To Shop

Hediye paketi ister misin? Sadece 9.99 TL

HEDİYE PAKETI EKLE

Ürün Ara

Üye Girişi


Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum


Şifrenizi Hatırladınız mı? Üye Girişine Geri Dön

Kayıt Ol


Bir hesabın var mı? Üye Girişine Geri Dön

Menü
Category